Ana SayfaBanka ÜrünleriGaranti ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Garanti ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Garanti ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?
Emin Kerem Toprak

Emin Kerem Toprak

Garanti BBVA ATM’leri üzerinden günün her saatinde para çekme veya yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem limitleri aşağıdaki başlıklarda Mayıs 2024 tarihine aittir.

Garanti ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası ATM’sinden günlük para çekme limiti 5.000 TL‘dir. Bu limit banka kartı veya kredi kartları için geçerlidir.

Garanti ATM’si üzerinden QR kod ile kartsız para çekme limiti 5.000 TL‘dir. Yapılan para çekme işlemleri için belirli ücretler kesilmektedir.

Garanti Bonus kredi kartından günlük nakit avans çekme limiti 10.000 TL‘dir.

Günlük Para Çekme Ücretleri Ne Kadar?

Para Çekme ÜcretiGünlük Limit Üzeri Para Çekme
5,71 TL5,71 TL
%2%2
Oran + Tutar şeklinde uygulanır. BSMV hariçtir.İşlem ücreti minimum 5,71 TL olmak üzere, limit üstü çekilen tutarın %2’si olarak tahsil edilir. BSMV hariçtir.

Garanti BBVA Günlük Kartsız Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Garanti BBVA ATM’leri üzerinden kartsız olarak para yatırma limiti 12.00 TL‘dir.

Şans oyunları için para yatırma limiti ise günlük 5 Bin TL‘dir. Telefon hattınıza TL yükleme limiti ise yine günlük 1.000 TL ile sınırlı tutulmuştur.

Garanti BBVA Günlük Para Çekme Limiti Arttırılır Mı?

Garanti Bankası hesabınızı açtığınız andan itibaren para çekme limiti olarak 5.000 TL geçerli olmaktadır. İnternet şubesi veya mobil bankacılık üzerinden belirlenen bu limitin üzerine çıkılamamaktadır.

İhtiyaç duymanız durumunda mobil uygulama üzerinden ayarlar kısmına girerek belirtilen bu limiti 5.000 TL’nin altına kadar çekebilirsiniz.

Garanti ATM’den Kartsız Nasıl Para Çekilir?

 • Öncelikle mobil uygulamaya giriş yapınız.
 • Giriş ekranında ki Para Çek/Yatır butonuna tıklayınız.
 • Açılan ekranda Para Çek bölümüne girerek; paranın çekileceği hesap, çekilecek miktar ve internet şubesi şifrenizi yazıp şimdi çek butonuna tıklayın.
 • Akabinde Garanti ATM’si üzerinde ki QR kodu, telefonunuzda açılan kameraya okutun.
 • Bu işlemin ardından paranızı ATM’den alabilirsiniz.
Video üzerinden de ATM üzerinden QR ile para çekme adımlarını izleyebilirsiniz.

Garanti Bankası CepBank Limiti Ne Kadar?

CepBank ile Garanti Bankasında hesabı olmayanlar için para gönderebilirsiniz. Sadece cep telefonu ve TC kimlik bilgilerini girerek dilediğiniz kişilere para transferi yapabilirsiniz. İşte detaylar…

 • CepBank ile para çekme veya gönderme limiti günlük 2 defaya mahsus olmak üzere her gönderim için 5.000 TL‘dir.
 • Haftalık CepBank limiti 10.000 TL olmak üzere toplamda 4 adet işlem şeklinde yapılabilir.
 • 1 ay içerisinde ise en fazla 15.000 TL‘lik CepBank gönderimini 6 adet işlem şeklinde yapabilirsiniz.

CepBank Tanımlama Nasıl?

CepBank’ı kullanmak için öncelikle tanımlama yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle Garanti İnternet Bankacılığına giriş yapınız. CepBank menüsüne tıklayarak, CepBank Tanımlama butonuna tıklayınız.

CepBank işlemlerinde kullanacağınız cep telefon numaranızı, hesap numaranızı, günlük işlem üst limitinizi ve CepBank şifrenizi belirleyin.

CepBank İle Nasıl Para Gönderilir?

 • Garanti BBVA Mobil uygulamaya giriniz ve Para Gönderme bölümüne tıklayınız.
 • Cep No’ya Transfer (CepBank)>Para Gönderme adımlarını takip ediniz.
 • Açılan ekrana para göndereceğiniz kişinin telefon numarasını, göndereceğiniz miktarı (limit 500 TL) giriniz ve devam butonuna tıklayınız.
 • Devam sayfasında işlem ücreti ve diğer bilgileri gözden geçirdikten sonra Onayla butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası günlük para çekme limiti hakkında ki sorularınızı aşağıdaki bölümden bizlere yazabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Emin Kerem Toprak

Merhaba ben Emin. 12 yılından beri internet üzerinde içerik üretmekteyim. Bu süreçte 6 yılım finans ve bankacılık konuları üzerine içerik oluşturmakla geçti. Yıllık milyonlarca ziyaretçimize oluşturduğum rehber içerikler ile teknik bankacılık konularına çözüm sundum. Şimdi hesappara adresinde sizlere hizmet vermekteyim.

Yorum yapın

“Garanti ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?” üzerine 5 yorum

  • Merhaba ibrahim bey, ATM’den günlük para çekme limiti 5 Bin TL’dir.

   Yanıtla
 1. Günlük 5000 tl çekim limiti nedir yaa. Bugün asgari ücret bile 8500 tl. Bir işçi maaşını tek seferde çekmeyecek. Nasıl bir uygulama bu bankaların yaptığı.

  Yanıtla
 2. İyi akşamlar bankanızın yeni müşterisiyim emekli msaşını bankanıza taşıdım ayın 5 de maaş artı promosyon ücreti hesabıma yatırıldı bende akşam saat 23 gibi atm den para çektim diğer tutar olarak 10000 tl çektim 105 tl benden f komisyon ücreti kesilmiş neden kesildiğini anlayamadım günlük para çekme limiti varsa onun belirtilmesi gerekmektedir diğer banka atm lerinde günlük limit yazmaktadır sizin bankanızda bu uyarı bulunmamaktadır birnevi vatandaşı kandırma olmuyormu.

  Yanıtla
  • Merhaba Zehra Hanım, web sitemiz Garanti BBVA ile ilişkili değildir. Sitemizde bütün bankalara ait belirli bilgiler paylaşılmaktadır. Mevzu bahis olan bu konuyu müşteri hizmetleri ile görüşerek dile getirmenizi öneririm. Umarım bu durumu çözüme kavuştururlar. Yorumunuz için teşekkürler.

   Yanıtla