Araştırma Yazıları

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için başvuru yapmadan önce kredi notunuzun yeterliliğini bilmenizde yarar var. Aklınızdaki bütün soruların yanıtını ve bilinmeyen tüyoları bu sayfamızda bulabilirsiniz.
2021 yılında kredi kartı aidat iadesi için uygulamanız gereken adımları görsellerle madde madde yazdık. Bunun yanı sıra, kart aidatını geri alma konusunda pek bilinmeyen önemli bilgileri de listeledik.
Emekli maaşını taşımak için artık banka şubelerine gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden 3 adımda emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz.
21.05.2021
Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali; cayma veya ayrılma talebi gibi işlemler artık Türkiye Hayat Emeklilik bünyesi altında yapılabilmektedir. Bizlerde resimli olarak adım adım iptal işlemlerini sizler için yayınladık. Ayrıca müşteri...
03.05.2021
Bir çok banka müşterisinin merak ettiği konuların başında “Ne kadar kredi çekebilirim? Maaşımın kaç katına kadar kredi çıkar?” gelmektedir. Bizde bu sorunun çözümü için güncel bir araştırma gerçekleştirip sizler için...
Ziraat Bankası kredi notu öğrenme adımlarını resimli ve videolu olarak bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca çıkan kredi notunuza göre kredi alabilme olanakları hakkında yapmış olduğumuz incelemeyi de sayfamızın devamından okumanızı öneririz....
17.04.2021
Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekmek Nedir? Bildiğiniz gibi bankalar artık kredi kullandırırken daha titiz ve seçici davranmaktadır. Özellikle aylık belgelenebilir bir geliriniz yoksa ve kredi skorunuz düşükse bankalardan kredi almak...
01.06.2021
Enpara'dan hesap açmak artık çok kolay. Şubeye gitmeden anında internet üzerinden hesabınızı açabilirsiniz. Sayfamızda resimli olarak hesap açma detaylarına ulaşabilirsiniz.
23.04.2021
QNB Finansbank kime ait? ne zaman ve kime satıldı gibi bütün soruların yanıtını yazdık. Detaylı ve güncel bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.
24.03.2021
Halkbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden direk bağlanma 2021 tuşlamalarını sizler için denedik. Ayrıca canlı yardım sayfası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
23.03.2021
Vakıfbank günlük para çekme limiti ve limit yükseltme detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz ortak ATM listesini inceleyerek para çekme işlemlerinizi onlardan da ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
Denizbank kime ait, satıldı mı ve yeni sahibi kim? gibi bütün soruların yanıtını sizler için araştırdık. 2021 verileri ile güzel bir bilgi yazısı oluşturduk.
18.03.2021