Hakkımızda

hesappara Logo
Hesappara Logo

Hesappara.com Kimdir?

Hesappara, 2021 yılında yayın hayatına başlayan ve para adına bütün haberleri kullanıcılarına güncel olarak sunan bir web platformudur.

4 kişilik uzman ve araştırmacı ekipten oluşan Hesappara, paraya ve internet kampanyalarına dair bütün gelişmeleri detaylı ve doğru bir şekilde ziyaretçileri ile paylaşmaktadır.

Hesappara.com İçerikleri Nelerdir?

  • Krediler: Bütün bankaların kredi kampanyalarına ait haberler güncel olarak içerik listemize eklenmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredilerine ait faiz oranları ve kredi karşılaştırmalarını tablolardan inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartları: Bankaların kredi kartı başvuruları veya kredi kartı kampanyalarına dair bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartları ile alakalı diğer güncel gelişme ve kampanyalara da anlık olarak yer verilmektedir.
  • Banka Ürünleri: İnternet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve mobil bankacılık kullanımına yönelik, rehber niteliğinde yazılar ile işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz içerikler yer almaktadır.
  • İnternet Kampanyaları: Ev interneti, mobil internet veya hat taşıma tarifelerine ait güncel kampanya duyurularını da tek sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Yazar Ekibimiz

Kurucu(Editor in Chief):

Emin Kerem Toprak

Finans Danışmanımız (financial advisor):

Nisa K.

Editör Listemiz (Editors):

Ebru Kızılcık (mail)

Mehmet Hakan Kayıkçı (mail)

Deniz Çaldıran (mail)

Gizlilik Politikası | İletişim

LinkedInFacebook İnstagramTwitterYouTubePinterest RedditFlickr

SitemapHumans.txt

“Hakkımızda” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Hakkımızda” Hakkında Yapılan Yorumlar.

Bu yazımız için şuanda hiçbir soru sorulmamış veya yorum yapılmamış. İlk soruyu sorabilir veya ilk yorumu yukarıdaki bölümden yazabilirsiniz.