Hakkımızda

hesappara Logo
Hesappara Logo

Hesappar.com Kimdir?

Hesappara, 2021 yılında yayın hayatına başlayan ve para adına bütün haberleri kullanıcılarına güncel olarak sunan bir web platformudur.

4 kişilik uzman ve araştırmacı ekipten oluşan Hesappara, paraya ve internet kampanyalarına dair bütün gelişmeleri detaylı ve doğru bir şekilde ziyaretçileri ile paylaşmaktadır.

Hesappara.com İçerikleri

Krediler: Bütün bankaların kredi kampanyalarına ait haberler güncel olarak içerik listemize eklenmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredilerine ait faiz oranları ve kredi karşılaştırmalarını tablolardan inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kredi Kartları: Bankaların kredi kartı başvuruları veya kredi kartı kampanyalarına dair bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartları ile alakalı diğer güncel gelişme ve kampanyalara da anlık olarak yer verilmektedir.

Banka Ürünleri: İnternet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve mobil bankacılık kullanımına yönelik, rehber niteliğinde yazılar ile işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz içerikler yer almaktadır.

İnternet Kampanyaları: Ev interneti, mobil internet veya hat taşıma tarifelerine ait güncel kampanya duyurularını da tek sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Yazar Ekibimiz

Kurucu(Editor in Chief):

Emin Kerem Toprak

Finans Danışmanımız (financial advisor):

Nisa K.

Editör Listemiz (Editors):

Ebru Kızılcık (mail)

Mehmet Hakan Kayıkçı (mail)

Deniz Çaldıran (mail)

Gizlilik Politikası | İletişim

LinkedIn – Facebook İnstagramTwitterYouTubePinterest RedditFlickr

SitemapHumans.txt