Halkbank Hesap Açma 2021 (Resimli Anlatım Vadeli/Vadesiz)

Halkbank hesap açma sayfamızda hem vadeli hem de vadesiz hesap açma adımlarını sizler için inceledik. İster internet şubesinden ister müşteri hizmetleri üzerinden hesap açabilirsiniz.

Halkbank Hesap Açma 2021 (Resimli Anlatım Vadeli/Vadesiz)

Halkbank vadeli veya vadesiz hesap açmanın iki yolu bulunmaktadır. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız eğer birazdan göstereceğimiz adımları takip ederek hesap açabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız müşteri hizmetleri üzerinden de hesap açma işlemi yapabilirsiniz.

Konuyla ilgili hem resimli hem de videolu detaylar sayfamızda mevcuttur. Konuyla alakalı sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bana veya diğer hesappara.com editörü arkadaşlarıma yazabilirsiniz.

Not: Halkbank’tan ilk defa bir hesap açmak istiyorsanız bunun için kimliğinizle birlikte şubeye gitmeniz gerekmektedir. İlk defa hesap açma işlemi internet üzerinden yapılamamaktadır. Halkbank’ta herhangi bir hesabınız varsa aşağıdaki adımlarla yeni vadesiz TL, döviz, altın veya bunların vadeli türlerini açabilirsiniz.

Halkbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? (Vadesiz)

İnternet şubesi üzerinden hesap açmak için Halkbank Mobil uygulamasına giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan menüler ikonuna tıklayın.

Açılan ekran da hesaplar bölümüne tıklayınız. (Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi.)

Halkbank hesap açma ilk adım 2021

Hesaplar bölümüne tıkladıktan sonra açılan yeni ekrandan hesaplarım bölümüne tıklatınız. (Aşağıdaki görseldeki gibi)

halkbank hesap açma işlemi  ikinci adım 2021 mobil bankacılık

Hesaplarım bölümüne girdikten sonra var olan hesaplarınız listeli bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Ekranın alt bölümüne inerek “Hesap Açılışları” butonuna tıklayınız.

halkbank mobil bankacılık hesap açma işlemi

Hesap açılışları menüsüne tıkladıktan sonra hangi türden bir hesap açmak istediğinizi buradan seçerek ilerleyebilirsiniz. Vadesiz hesap açmak istiyorsanız “Vadesiz Hesap Açılışları” butonuna tıklayınız.

Halkbank hesap açma işlemi son adımın ekran görüntüsü

Vadesiz hesap açılışını seçerek dilediğiniz döviz cinsinden hesap açma sayfasına yönlendirilirsiniz. Aşağıdaki ekranda görmüş olduğunuz gibi döviz cinsi seçiminizi yapabilirsiniz.

halkbank vadesiz TL veya döviz hesabı açma ekranı 2021

Para birimini seçtikten sonra ekranın alt bölümünde bulunan devam butonuna tıklayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz. Vadeli hesap açma aşamaları da aynıdır. Halkbank Altın Hesabı Açma sayfası üzerinden vadesiz, birikim veya vadeli altın hesabı açma adımlarını resimli olarak görebilirsiniz. Aşağıdaki başlıklarda vadeli hesap açma adımlarını ve faiz oranlarını görebilirsiniz.

Halkbank Vadeli Hesap Açma Adımları Nelerdir? (Videolu)

Halkbank vadeli hesap açma işlemi de bir vadesiz hesap açılışı il aynı şekilde yapılmaktadır. Hesap açılışları butonuna tıkladıktan sonra “Vadeli Hesap Açılışları” kısmına tıklamanız gerekiyor.

Burada yatırım yapmak istediğiniz tutarı, vadeyi ve diğer özellikleri belirledikten sonra hesap açma işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli hesap açılışını aşağıdaki videodan izleyebilir, güncel faiz oranlarına Halkbank Mevduat Faiz Oranları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hesap Açma

İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız müşteri hizmetleri üzerinden de vadeli veya vadesiz hesap açma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden hesap açma işlemi için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • halkbank.com.tr‘ye giriş yapınız ve aşağı doğru inerek ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Canlı Yardım” butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfadan “Mevduat Hesabı Açmak İstiyorum” butonuna tıklayınız.
  • Sonrasında kişisel bilgilerinizi girerek hesap açabilirsiniz.

Veya Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma sayfamızdaki adımları uygulayarak saniyeler içinde temsilciye bağlanıp hesabınızı buradan da açtırabilirsiniz.

Halkbank hesap açma adımları 2021 yılında bu şekilde olmaktadır. Konu hakkında sormak istediklerinizi bizlere aşağıdaki bölümden yazabilirsiniz.

“Halkbank Hesap Açma 2021 (Resimli Anlatım Vadeli/Vadesiz)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Halkbank Hesap Açma 2021 (Resimli Anlatım Vadeli/Vadesiz)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

  1. Nargiz dedi ki:

    selam ben vadesiz hesap açtıracaktım?

    1. Merhabalar, Halkbank internet bankacılığı kullanıyorsanız, sayfamızda belirttiğimiz adımları takip ederek hesap açabilirsiniz. Halkbank müşterisi değilseniz ve ilk defa banka hesabı açtıracaksanız banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.