Vakıfbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Otomatik Bildirimi Açma)

Vakıfbank vadesiz hesap bakiyesi sorgulama işlemi için bir tek SMS atmanız yeterlidir. Ek olarak sayfamızda anında bildirim ayarları hakkında da detaylı bilgileri aktardık. Bu sayede hesabınıza para geldiğinde anında bildirim alabilirsiniz.

Vakıfbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Otomatik Bildirimi Açma)

Bilgilendirme: Yazımızın sonunda ki anında bildirim açma adımlarını izleyerek hesabınıza para girişi veya hesabınızdan para çıkışı olduğunda telefonunuza bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank SMS İle Hesap Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hesabınızda ki bakiyeyi sorgulamak için telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, telefonunuzun mesajlar bölümüne girmek ve BAKIYE yazıp 3401’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

SMS ile sorgulama işleminin çalışabilmesi için mesaj gönderdiğiniz telefon numarasının vadesiz hesabınıza bağlı olması gerekmektedir. Şayet telefonunuz bağlı değilse aşağıdaki diğer yolları deneyerek bakiye sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hesap Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

0850 222 0724 müşteri hizmetlerini arayarak hesap işlemleri menüsünden hesap bakiyeniz hakkında güncel bilgileri edinebilirsiniz. Yada müşteri temsilcisine bağlanarak da konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Burada ki canlı yardım sayfasına giderek gerekli bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Bu şekilde de hesabınız hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. Canlı yardım sayfası sadece 09:00 – 01:45 saatleri arasında destek hizmeti vermektedir. Aşağıdaki yollarla da hesap bakiyesi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ve ATM Üzerinden Bakiye Sorgulama

Vakıfbank internet şubesi üzerinden hesap bakiyesi sorgulama işlemi yapmak için Vakıfbank mobil uygulamaya giriş yapınız. Ardından ekranın sağ alt bölümünde bulunan Tüm İşlemler>Hesaplar>Vadesiz>Hesap Detay adımlarını takip ederek bakiye öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM üzerinden bakiye sorgulaması için kartınızı ATM’ye yerleştirin ve çıkan menülerden Hesap işlemleri ve Bakiye Sorma/Hesap Özeti üzerinden bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Hesabınıza para giriş veya çıkışı olduğunda anında bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki başlığı incelemenizi öneriyoruz.

Hesabınıza Para Gelince Telefonunuza Bildirim Gelmesini İster Misiniz?

Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden yapacağınız bir kaç saniyelik işlemler neticesinde hesabınıza para girişi veya hesabınızdan para çıkış olduğunda anına bildirim alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

  • Mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra sonra ekranın sol üst bölümünde bulunan profil ikonuna tıklayınız.
  • Kişisel bilgilerinizin ve bildirim ayarlarının olduğu bu sayfadan “Ayarlar” bölümüne tıklayınız.
  • Ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra “Hesaplarım” bölümüne tıklayınız.
  • Bildirim ayarları sayfasına yönlendirileceksiniz. (Aşağıdaki görselde)
Vakıfbank bakiye sorgulama işlemi anında bildirim ayarları 2021

Bu sayfa üzerinden hesabınıza ne kadarlık bir para girişi veya çıkışı olduğunda bildirim almak istediğiniz soruluyor. Bunları belirledikten sonra ve sağ tarafta bulunan çentikleri açıktın sonra (Sarı olacak) devam deyip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank hesap bakiyesi sorgulama ve öğrenme hakkında ki sorularınızı bizlere aşağıdaki bölümden gönderebilirsiniz. hesappara.com editörleri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İşlemler:

“Vakıfbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Otomatik Bildirimi Açma)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Vakıfbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Otomatik Bildirimi Açma)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

Bu yazımız için şuanda hiçbir soru sorulmamış veya yorum yapılmamış. İlk soruyu sorabilir veya ilk yorumu yukarıdaki bölümden yazabilirsiniz.