Vakıfbank Bakiye Sorgulama (SMS ve Anında Bildirim Alma)

Vakıfbank vadesiz hesap bakiyesi sorgulama işlemi için bir tek SMS atmanız yeterlidir. Ek olarak sayfamızda anında bildirim ayarları hakkında da detaylı bilgileri aktardık. Bu sayede hesabınıza para geldiğinde anında bildirim alabilirsiniz.

Vakıfbank Bakiye Sorgulama (SMS ve Anında Bildirim Alma)

Bilgilendirme: Yazımızın sonunda ki anında bildirim açma adımlarını izleyerek hesabınıza para girişi veya hesabınızdan para çıkışı olduğunda telefonunuza bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz.

SMS ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hesabınızda ki bakiyeyi sorgulamak için telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar bölümüne giriniz ve BAKIYE + BOŞLUK + Hesap Numarası yazıp 5724‘e SMS göndererek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile hesap bakiyesi sorgulama

SMS ile sorgulama işleminin çalışabilmesi için mesaj gönderdiğiniz telefon numarasının vadesiz hesabınıza bağlı olması gerekmektedir. Hesap numaranızı bilmiyorsanız İBAN çözümlemesi yaparak hesap numaranıza ulaşabilirsiniz. İBAN numaranızın son 15 hanesi hesap numaranızdır. Sorgulama işleminde son 15 rakamı yazmanız gerekiyor.

Bu şekilde sorgulama işlemi zahmetli geliyorsa, aşağıdaki yolları denerek bakiye sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Üzerinden Bakiye Nasıl Sorgulanır?

0850 222 0724 müşteri hizmetlerini arayarak hesap işlemleri menüsünden hesap bakiyeniz hakkında güncel bilgileri edinebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmadan bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Gerekli görmeniz durumunda, Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma adımlarını uygulayarak temsilci ile görüşebilirsiniz.

Burada ki canlı yardım sayfasına giderek gerekli bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Bu şekilde de hesabınız hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. Canlı yardım sayfası sadece 09:00 – 01:45 saatleri arasında destek hizmeti vermektedir. Aşağıdaki yollarla da hesap bakiyesi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ve ATM Üzerinden Bakiye Sorgulama

Vakıfbank internet şubesi üzerinden hesap bakiyesi sorgulama işlemi yapmak için Tüm İşlemler>Hesaplar>Vadesiz>Hesap Detay adımlarını takip ederek bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

ATM üzerinden bakiye sorgulaması için kartınızı ATM’ye yerleştirin ve çıkan menülerden Hesap işlemleri ve Bakiye Sorma/Hesap Özeti üzerinden bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Hesabınıza para giriş veya çıkışı olduğunda anında bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki başlığı incelemenizi öneriyoruz.

Bilgi: ATM üzerinden kartınız olmadan 20 saniye de para çekme adımlarına Vakıfbank Kartsız Para Çekme/Yatırma bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hesabınıza Para Gelince Size Bildirim Gelmesini İster Misiniz?

Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden yapacağınız bir kaç saniyelik işlemler neticesinde hesabınıza para girişi veya hesabınızdan para çıkış olduğunda anına bildirim alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

  • Mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra sonra ekranın sol üst bölümünde bulunan profil ikonuna tıklayınız.
  • Kişisel bilgilerinizin ve bildirim ayarlarının olduğu bu sayfadan “Ayarlar” bölümüne tıklayınız.
  • Ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra “Hesaplarım” bölümüne tıklayınız.
  • Bildirim ayarları sayfasına yönlendirileceksiniz. (Aşağıdaki görselde)
Vakıfbank bakiye sorgulama işlemi anında bildirim ayarları 2021

Bu sayfa üzerinden hesabınıza ne kadarlık bir para girişi veya çıkışı olduğunda bildirim almak istediğiniz soruluyor. Bunları belirledikten sonra ve sağ tarafta bulunan çentikleri açıktın sonra (Sarı olacak) devam deyip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank bakiye sorgulama ve öğrenme hakkında ki sorularınızı bizlere aşağıdaki bölümden gönderebilirsiniz. hesappara.com editörleri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İşlemler:

“Vakıfbank Bakiye Sorgulama (SMS ve Anında Bildirim Alma)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Vakıfbank Bakiye Sorgulama (SMS ve Anında Bildirim Alma)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

Bu yazımız için şuanda hiçbir soru sorulmamış veya yorum yapılmamış. İlk soruyu sorabilir veya ilk yorumu yukarıdaki bölümden yazabilirsiniz.