Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (CANLI)

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (CANLI)

Bu sayfamızda Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma; canlı yardım sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı destek alma adımlarını aktardık.

Müşteri hizmetleri numarasını aramak vaktinizi oldukça alacaktır. Bu yüzden aşağıda listelemiş olduğumuz canlı yardım sayfasını veya sosyal medya yardım bölümünü kullanmanızı öneririz.

Önemli Bilgilendirme: Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız bütün işlemleri internet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet bankacılığınız yoksa Vakıfbank İnternet Bankacılığı Açma sayfasından hesap açma adımlarını inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

 • Yurtiçi aramalarında: 0850 222 0 724 veya 444 0 724
 • Yurtdışı aramalarında: 0090 850 222 0 724

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 Adımları:

Vakıfbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak için artık tuşlama yapmanıza gerek yok. Aşağıdaki videodan da göreceğiniz üzere;

 • 444 0 724 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arıyoruz.
 • Arama yaptığımız telefon numarasının bankaya hesabımızın kayıtlı olduğu telefon olmasına dikkat etmemiz gerekiyor.
 • Tuşlama yapmadan beklemeniz neticesinde sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

Öneri: Aşağıdaki videodan da göreceğiniz üzere, telefon bankacılığı ile müşteri temsilcisine bağlanmak bir hayli zahmetli olacaktır. Bunun yerine aşağıda bahsetmiş olduğumuz canlı destek sistemini kullanmanız size daha fazla zaman kazandıracaktır.

Yararlı Sayfalar(Öneriler):

Vakıfbank Canlı Yardım İle Müşteri Temsilcisine Bağlanma Nedir?

 • Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yapınız. vakifbank.com.tr)
 • Açılan sayfanın sağ alt bölümünde sizi “Canlı Destek” kısmı karşılayacak.
 • Canlı Destek bölümüne tıklayarak açılan pencere bankaya kayıtlı olan kişisel bilgilerinizi giriniz.
 • Kişisel bilgileri girip “Görüşmeyi Başlat” butonuna basınız.
 • Sonrasında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 • Aşağıdaki ekran görüntülerinde bağlanma adımları 3 aşamada gösterilmiştir.
Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 canlı destek infografik

*Canlı yardım sayfası üzerinden banka şifrenizi paylaşmayınız. Ayrıca canlı destek üzerinden alabileceğiniz hizmet sayısı sınırlıdır. Vakıfbank müşterine hizmetlerine direk bağlanmanın bir diğer kolay yolu ise sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmektir. Aşağıdaki başlığımızdan sosyal medya destek hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerini arayarak veya internet sitesi üzerinden canlı destek talebi alma imkanınız yoksa bu yolu deneyebilirsiniz. Bankanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden de teknik destek alabilirsiniz.

 • Twitter kullanıyorsanız VakıfBank Destek sayfasına giriş yapınız.
 • Girmiş profildeki mesaj ikonuna tıklayınız ve teknik destek almak istediğinizi mesaj olarak gönderiniz.
 • Facebook üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız buradaki VakıfBank Facebook adresine mesaj göndererek teknik destek alabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden alınan destekler sınırlı olacaktır. Sınırsız işlem ve yardım alabilmek için ilk sırada bahsettiğimiz müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulanlar:

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Neden Bağlanamıyorum?

Yukarıda vermiş olduğumuz bağlanma adımlarını uygulamanız durumunda müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Çağrı merkezi yoğunluğu nedeni ile bekleme süreniz dakikalarca sürebilmektedir. Beklemek istemiyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğumuz canlı destek sistemini veya sosyal medya destek hesaplarını kullanmanızı öneririz.

Vakıfbank Çağrı Merkezi Şifresi Nasıl Belirlenir?

0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini arayınız. Sesli yanıt sistemi üzerinden “Çağrı Merkezi şifremi almak istiyorum.” diyerek şifrenizi oluşturacağınız bölüme yönlendirilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden şifre oluşturmak için mobil uygulamaya giriş yaparak; Profilim>Ayarlar>Güvenlik Ayarları>Çağrı Merkezi Şifre Belirleme adımlarını takip edebilirsiniz. Belirleyeceğiniz şifre 6 haneli olmalıdır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, para transferi(EFT, Havale, FAST), şifre işlemleri, Fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, döviz işlemleri ve internet teknik yardım hizmetlerini alabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile Görüşmek Ücretli Mi?

0850 222 0 724 numaralı müşteri iletişim merkezini aramak, tarifenizdeki dakikalar ile ödenmektedir. Sabit hatlardan arıyorsanız eğer şehir içi görüşme tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Yurtdışından Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

Yurtdışına çıkmanız durumunda bankaya kayıtlı olan telefonunuzdan aramak için yine 0850 222 0 724 numarasını kullanabilirsiniz. Fakat yurtdışı numarası ile arama gerçekleştireceğiniz zaman 0090 0850 222 0 724 numarasını aramanız gerekmektedir.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 adımlarını sizlerle paylaştık. Teknik destek alma ve müşteri temsilcisine bağlanma konusunda sormak istediklerinizi aşağıdaki bölümden bizlere gönderebilirsiniz.


Not: Bankacılık işlemlerinizi sadece vakifbank.com.tr veya Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamaları üzerinden yapınız. Banka ve kişisel bilgilerinizi internet mecrasında asla paylaşmayınız.

“Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (CANLI)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (CANLI)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

Bu yazımız için şuanda hiçbir soru sorulmamış veya yorum yapılmamış. İlk soruyu sorabilir veya ilk yorumu yukarıdaki bölümden yazabilirsiniz.