Ana SayfaAraştırma YazılarıZiraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)
Emin Kerem Toprak

Emin Kerem Toprak

Bu sayfamızdan Ziraat Bankası çalışma saatleri ve diğer bankaların mesai saatlerine ait bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerinin devamında, şubeye gitmeden işlem yapabileceğiniz işlemlere ait sayfaları da sizlerle paylaştık.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri / Mayıs 2024

Ziraat Bankası çalışma saatleri; açılış saati 09:00 – 12:30 öğle arası (1 saat) 13:30 – 17:00 kapanış saati. Bütün bankaların açılış ve kapanış saatleri birbirleri arasında farklılık gösterebilir. Diğer bankalar için Banka Çalışma Saatleri sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğle Arası Kaç Saat?

Her bankanın öğle arası molası 1 saattir. Bütün bankalar 12:30 ile 13:30 arası öğlen arasına girmektedir.

Şubeye Gitmeden İşlem Yapabilirsiniz

Hafta Sonu Açık Olan Ziraat Şubeleri Hangileri?

Türkiye’deki bir çok banka hafta sonu açık şube bulundurmaktadır. Fakat Ziraat Bankası hafta sonu şube açmama kararı almıştır.

Ziraat Bankası sadece hafta içi açıktır. Ayrıca resmi tatillerde hiçbir şubesi açık değildir.

Ziraat Bankası En Yakın Açık Şube Nasıl Bulunur?

Size en yakın Ziraat Bankası şubesini bulmak için Google’a giriniz ve “Ziraat Bankası Şubesi” yazınız. Akabinde çıkan harita sonuçlarından uzaklığı size en yakın olan şubeye ait yol tarifine bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası çalışma saatleri 2023 hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Emin Kerem Toprak

Merhaba ben Emin. 12 yılından beri internet üzerinde içerik üretmekteyim. Bu süreçte 6 yılım finans ve bankacılık konuları üzerine içerik oluşturmakla geçti. Yıllık milyonlarca ziyaretçimize oluşturduğum rehber içerikler ile teknik bankacılık konularına çözüm sundum. Şimdi hesappara adresinde sizlere hizmet vermekteyim.

Yorum yapın