Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)

Yazar: Emin Kerem Toprak / 07.01.2023
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)

Sayfamızdan Ziraat Bankası ve diğer bankaların çalışma saatlerine ait bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerinin devamında, şubeye gitmeden işlem yapabileceğiniz sayfaları paylaştık.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri Sayfamızda Neler Var?

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri / 29 Mart 2023

Ziraat Bankası çalışma saatleri; açılış saati 09:00 – 12:30 öğle arası (1 saat) 13:30 – 17:00 kapanış saati. Bütün bankaların açılış ve kapanış saatleri birbirleri arasında farklılık gösterebilir. Diğer bankalar için Banka Çalışma Saatleri sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğle Arası Kaç Saat?

Her bankanın öğle arası molası 1 saattir. Bütün bankalar 12:30 ile 13:30 arası öğlen arasına girmektedir.

Şubeye Gitmeden İşlem Yapabilirsiniz

Hafta Sonu Açık Olan Ziraat Şubeleri Hangileri?

Türkiye’deki bir çok banka hafta sonu açık şube bulundurmaktadır. Fakat Ziraat Bankası hafta sonu şube açmama kararı almıştır.

Ziraat Bankası sadece hafta içi açıktır. Ayrıca resmi tatillerde hiçbir şubesi açık değildir.

Ziraat Bankası En Yakın Açık Şube Nasıl Bulunur?

Size en yakın Ziraat Bankası şubesini bulmak için Google’a giriniz ve “Ziraat Bankası Şubesi” yazınız. Akabinde çıkan harita sonuçlarından uzaklığı size en yakın olan şubeye ait yol tarifine bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası çalışma saatleri 2023 hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Yazar: Emin Kerem Toprak Merhaba ben Emin. 12 yılından beri internet üzerinde içerik üretmekteyim. Bu süreçte 6 yılım finans ve bankacılık konuları üzerine içerik oluşturmakla geçti. Yıllık milyonlarca ziyaretçimize oluşturduğum rehber içerikler ile teknik bankacılık konularına çözüm sundum. Şimdi hesappara adresinde sizlere hizmet vermekteyim.
Emin Kerem Toprak

“Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

“Ziraat Bankası Çalışma Saatleri (2023 Açılış, Kapanış)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

Bu yazımız için şuanda hiçbir soru sorulmamış veya yorum yapılmamış. İlk soruyu sorabilir veya ilk yorumu yukarıdaki bölümden yazabilirsiniz.