Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (Çözüldü)

Hiçbir yerde bulamayacağınız bağlanma tuşlamaları ve yöntemlerini sizler için araştırdık. Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile canlı yardım sayfası üzerinden görüşebileceğiniz sayfayı paylaştık.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (Çözüldü)

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi için kimsenin bilmediği yolları sizler için araştırdık ve bulduk!

Bu alternatifler; tuşlama yaparak bağlanmak, resmi sosyal medya hesabından mesaj atmak ve müşteri temsilcisi ile canlı sohbet etmektir. Ayrıca yazımızın sonunda müşteri hizmetlerine bağlanmadan yapabileceğiniz işlemler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Müşteri temsilcine bağlanma adımları hakkındaki sorularınızı aşağıdaki bölümden bana sorabilirsiniz. Editörlerimiz kısa süre içerisinde sorularınızı yanıtlayacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Adımları Nelerdir?

Müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için aşağıdaki tuşlamaları yapabilirsiniz. Tuşlamalara bağlamadan önce ana menüye girmek için kişisel bilgilerinizi giriniz. Akabinde aşağıdaki yollardan birini seçerek bağlanabilirsiniz.

 • Kart İşlemleri Menüsü: Kart işlemleri menüsüne girdikten sonra 1’i ve sonrasında 0’ı tuşlayarak bağlanabilirsiniz.
 • Kart İşlemleri Menüsü: Kart işlemleri menüsünden bağlanmanın bir diğer yolu ise menüye girdikten sonra 7’yi sonra 0’ı tuşlamaktır.
 • Bankacılık İşlemleri: Müşteri temsilcisine ulaşmak için bankacılık işlemleri menüsüne giriniz. Sonrasında 1’i ve akabinde 0’ı tuşlayınız.
 • Bankacılık İşlemleri: Yine bu menüye girdikten sonra 2‘yi sonrasında 0’ı tuşlayabilirsiniz.
 • Şifre İşlemleri: Şifre işlemleri menüsüne girdikten sonra direkt 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bu şekilde bağlanmak uzun ve yorucu geliyorsa aşağıdaki hızlı ve zahmetsiz yöntemi denemenizi öneririm.

Ziraat Müşteri Temsilcisine Bağlanmanın En Kolay Yolu (Canlı Yardım)

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın diğer bir yolu ise müşteri temsilcisi ile canlı yardım platformundan konuşmaktır. Bir çok Ziraat Bankası müşterisi bu destekten habersizdir. Canlı yardım sisteminde çok fazla beklemeniz gerek kalmıyor.

En önemli özelliği ise engelli banka müşterileri içinde farklı çözümler sunmasıdır. Canlı yardım üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşmek için Ziraat Bankası Bankacılığa giriş yapınız. (Mobil bankacılık üzerinden görüşme yapılamamaktadır.)

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra sol menüden alta inerekCanlı Cevap” butonuna tıklayınız. Aşağıdaki görselleri adım adım takip ederek canlı yardıma bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 - canlı yardım butonu

Canlı Cevap” seçeneğine tıkladıktan sonra Görüşme Konusu seçme sayfasına girersiniz. “Teknik Destek Almak İstiyorum” seçeneği seçerek devam butonuna basınız. Yaklaşık 20-30 saniye sonra müşteri temsilcisi sohbete katılacaktır.

Önemli: Ayrıca işitme engelli vatandaşlarımız için de oluşturulmuş bir seçenek bulunmaktadır. Aşağıdaki ekran görüntüsünde kırmızı kutu içerisine aldığımız seçeneği açarak yeşil konuma getirin. Akabinde “Devam” butonuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İşitme engellilerinin Ziraat müşteri temsilcisine bağlanma adımı

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum!” diyorsanız işte size en hızlı ve kesin yol. Ziraat Bankası resmi twitter hesabı üzerinden hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Ziraat Destek Twitter hesabına giriş yapın ve mesaj ikonuna tıklayarak teknik destek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Numaraları 2021:

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 00 00 – 0850 220 00 00
 • Ziraat POS müşteri HizmetleriNumarası: 0850 202 35 00
 • Ziraat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 202 20 20
 • Ziraat Borsa Müşteri Hizmetleri: 0850 22 22 979
 • İtiraz, öneri, şikayet vb gibi taleplerinizi buradaki iletişim sayfası üzerinden gönderebilirsiniz.
 • Bankanın diğer sosyal medya hesapları Ziraat Facebook ve Ziraat İnstagram hesaplarıdır. (Takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.)

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Sıkça Sorulanlar:

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

Bankanın bireysel ve ticari müşterileri için müşteri hizmetleri sunduğu numarası 444 00 00 ve 0850 220 00 00’dur.

Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?

Konuşma ücreti, kullanmış olduğunuz telefon hattına ait tarifede bulunan dakikalarınızdan götürmektedir. Dakikanız yoksa

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Neden Bağlanamıyorum?

Vermiş olduğumuz bağlanma alternatiflerini tek tek deneyerek yazdık. Şuanda temsilciye bağlanamıyorsanız bankanın işlem yoğunluğuna denk gelmiş olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden İnternet Bankacılığı Açabilir Miyim?

İnternet bankacılığı şifre yenileme veya şifre alma işlemleri internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Yeni bir internet bankacılığı açmak istiyorsanız en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekiyor.

Canlı Yardım Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmaya gerek kalmadan internet sitesi üzerinden alabileceğiniz bir teknik destek servisidir. Detaylar için Canlı Yardım başlığımızı okuyabilirsiniz.

Yurtdışından Müşteri Hizmetlerine Bağlanabilir Miyim?

Evet. Yurtdışından bağlanmak istiyorsanız +90 850 220 00 00 numarasını aramanız ve yukarıda belirttiğimiz adımları tuşlamanız gerekiyor.

Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Neredeyse bütün bankacılık işlemleri ve kart işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi, OGS HGS işlemleri ve daha bir çok şey…

İlginizi Çekebilir:

“Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (Çözüldü)” Hakkında Soru Sorabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 (Çözüldü)” Hakkında Yapılan Yorumlar.

 1. Yahya birinci dedi ki:

  Ben bir daha müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum dediğimde beni 1 saat oyalama olduğunda hiç kimse kusura bakmasın o zaman bankayı da değiştiririm

  1. Merhaba Yahya Bey,
   Telefonla görüşme sağlayamıyorsanız, yazımızda bahsettiğimiz canlı destek sayfasından görüşme sağlayınız. Bilgisayardan internet şubenize giriş yaparak canlı yardım üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

   1. erol taşdemir dedi ki:

    Açıklamalarınızı okudum teknik destek almak istiyorum yazıyorum tarımsal destek beyanını okuyun diyor. Yahya beye katılıyorum. Bankayı değiştireceğim.