Ana Sayfaİhtiyaç KredileriVakıfbank Borç Kapatma Kredisi 2023 (Kampanyalar)

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi 2023 (Kampanyalar)

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi 2023 (Kampanyalar)
Emin Kerem Toprak

Emin Kerem Toprak

Vakıfbank borç kapatma kredisi ile mevcut borçlarınızı tek kredi altında toplayabilirsiniz. Sayfamızda Vakıfbank ve diğer bankaların borç kapatma kredisi kampanyaları yer almaktadır. İşte bütün bankaların en güncel borç kapatma kredisi kampanyaları.

Bilgilendirme: Borç kapatma kredilerinde kredi vadesi çekilen kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.

 • 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade
 • 50.000 TL – 100.000 TL 24 ay vade
 • 100.000 TL ve üzeri için 12 ay vade

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Veriyor Mu?

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinde 2023 yılı için duyurulmuş herhangi bir borç kapatma kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Fakat aşağıda ki başlıklarda da göreceğiniz üzere diğer bir çok banka borç kapatma kredisi imkanı tanımaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Aslında Nedir? (Kısaca)

Borç kapatma kredisi, alacağınız banka kredisi ile diğer kredi veya kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bi kredi türüdür. Bu kredi türünü kullanarak diğer bütün kredili ürün borçlarınızı tek kredi altında toplayabilirsiniz. Fakat burada bilmeniz gereken husus, bazı bankalar sadece ihtiyaç kredisi borçları için kredi verirken bazıları ise sadece kredi kartları için borç kapatma kredisi imkanı tanımaktadır.

Diğer Bankaların Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları

 • İNG Bank Borç Kapatma Kredisi: Kredi borçlarınızı İNG Bank’a taşıyarak aylık %3,19 – %8,99 arasındaki faiz oranları ile borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Kredi notunuz 1850 ve üzerinde ise %3,19 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. (bkz. Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme) Kredi limiti en fazla 100.000 TL, en az 5.000 TL olabilir.
 • Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi: Borç transfer kredileri için çokça tercih edilen bir diğer banka ise Garanti Bankası’dır. Bankanın uyguladığı faiz oranı %3,90‘dur. Diğer bankalarda olan borçlarınızı Garanti BBVA’ya 36 ay vadeli olarak taşıyabilirsiniz.
 • İş Bankası Borç Kapatma Kredisi: Birikmiş kredi borçlarınız için iş bankasından 36 ay vade ile borç transfer kredisi kullanmanız mümkün. Kredinin faiz oranı %2.90 ila %4.50 arasında değişmektedir. Faiz oranları kişilerin kredi puanı veya vadeye göre belirlenmektedir.
 • QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi: İhtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek kredide toplayabileceğiniz bir kredi kampanyasıdır. Kredinin faiz oranı kişiye göre değişmekte olup aylık %3,32‘den başlamaktadır.
 • Yapı Kredi Borç Kapatma Kredisi: Bütün borçlarınız için kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bir diğer banka Yapı Kredi’dir. Bankanın faiz oranları kişi özelinde değişmekte olup aylık %4,25 – %4,45 faiz oranları ile yararlanabilirsiniz.
 • Akbank Borç Kapatma Kredisi: Bütün kredi borçlarınızı Akbank’ta bir kredide toplayabilirsiniz. Kredinin faiz oranı kişiye göre değişmektedir. Kullanacağınız borç transfer kredisi 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.
 • Aktifbank Borç Kapatma Kredisi: Sadece emeklilere özel olarak sunulan bu kredisinin faiz oranı %5.29’dur. Faiz oranı sabittir ve vadeye göre değişiklik göstermez.

Bilgilendirme: Listede yer alan bütün bankaların detaylı hesaplama ve kampanya koşullarına Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Vakıfbank ihtiyaç ve borç kapatma kredisi kampanyaları

Vakıfbank borç kapatma kredisi haricinde kullanabileceğiniz avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında kredi kullanarak bütün borçlarınızı kapatabilirsiniz. Kampanya detayları şunlardır;

 • Vakıfbank Anında Kredi: Bu kampanyaya mobil bankacılık üzerinden istediğiniz an başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemini, Başvurular>İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımları üzerinden tamamlayabilirsiniz. Kredinin faiz oranı 1.000 TL – 30.000 TL arasındaki tutarlar için aylık %3.35‘tir. Kredi vadesi azami 36 aya kadardır.
 • Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Kredinin faiz oranı %3.29‘dan başlamaktadır. Ödeme periyoduna ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Kullanabileceğiz üst limit 70.000 TL’dir. Kredinizi 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.
 • İpotekli Bireysel Kredi Kampanyası: Ev, arsa veya arabanızı ipotek göstererek kredi kullanabilirsiniz. İpotek göstereceğiniz taşınmazın %70’ine kadar kredi alabilirsiniz. Detaylar için İpotekli Kredi Veren Bankalar sayfasına gidebilirsiniz.
 • Vakıfbank Ek Hesap: Yüksek limitli bir ek hesaba sahipseniz 3 ay vadeye kadar taksitli ek hesap kullanabilirsiniz. Üstelik taksitli ek hesabınızın faiz oranı %3.57‘dir.

Bilgilendirme: Vakıfbank kredi hesaplamaları ve kampanya detaylarına Vakıfbank İhtiyaç Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Verecek Mi?

Bankalar belirli dönemlerde borç kapatma kredisi kampanyası oluştururlar. Vakıfbank’ın geçtiğimiz dönemdeki borç kapatma kredisi kampanyası sadece kredi kartı borçlarını kapsamaktaydı. Ayrıca yine aynı dönemde Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyasını duyurulmuştu. Fakat her iki bankanın da şuanda aktif olarak hizmete sunduğu bir borç transfer kampanyası bulunmamaktadır.

Kamu bankalarının ilerleyen süreçte sunacağı borç kapatma kredisi kampanyalarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yada standart ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarınızı kapatmayı ve yapılandırmayı düşünebilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Hakkında Soru ve Cevaplar

Vakıfbank Borç kapatma kredisi şartları nelerdir?

Borç kapatma kredisi kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısınız. Ayrıca aylık gelirinizin belgelenebilir olması ve çekeceğiniz kredi miktarını karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte, kredi skorunuzun yani kredi sicilinizin de temiz olması gerekiyor. Kredi skorunuz ne kadar yüksekse bankalardan alacağınız borç kapatma kredisi faiz oranı da o kadar düşük olacaktır.

Devlet Bankaları Borç Kapatma Kredisi Veriyor Mu?

Devlet bankalarının borç kapatma kredisi kampanyaları genellikle dönemlik olarak hizmete açılmaktadır. Şuanda hiçbir kamu bankasının aktif borç transfer kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank resmi internet siteleri üzerinden veya sitemizden güncel devlet bankası kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

2023 yılında Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde ödemesiz dönem 3 ay ile sınırlı tutulmuştur. Yani kullanacağınız bir ihtiyaç kredisi ürününü en fazla 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Buda kredi vadesinin azami 33 ay olacağı anlamına gelir. Bütün bankalara ulaşmak için Ertelemeli Kredi Veren Bankalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Borcu Varken Vakıfbank’tan Kredi Çekilir Mi?

Başka bankalarda kredi borcunuz varken Vakıfbank’tan kredi çekmeniz mümkün olabilir. Fakat bu şekilde kredi kullanmanı bazı şartları bulunmaktadır. Mevcut borcunuzun ne kadarının ödendiği, aylık taksit miktarınız ve aylık gelir durumunuz gibi sebeplere bağlı olarak kredi kullanabilirsiniz. Şayet aylık gelir durumunuz düşük ve aylık kredi taksiti ödemeleriniz yüksekse Vakıfbank’tan kredi onayı alamayabilirsiniz. Bu sorunuz için Vakıfbank şubeleri ile görüşmenizde yarar var.

Borç Kapatmak İçin Kredi Çekmek Mantıklı Mı?

Birden fazla kredi ve kredi kartı borcunuz bulunuyorsa ve her ay 1’den fazla kredi taksiti ödüyorsanız borç kapatma kredisi kullanmak mantıklı gelebilir. Bu sayede her ay ödeyeceğiniz taksit sayılarını teke indirmiş olursunuz. Dezavantajı ise kredi ile kredi borcu ödeniyor olmasıdır. Yani, zaten var olan bir krediyi ekstra faiz ile borçlanarak ödemek dezavantaj olarak kabul edilir. Bankaya yapacağınız toplam ödeme miktarı yükselmektedir.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Vadesi Kaç Aydır?

Vakıfbank borç kapatma kredisi vadesi kullanacağınız kredinin miktarına göre değişmektedir. 50 BİN TL’ye kadar 36 ay vade, 50 BİN – 100 BİN TL arası 24 ay vade, 100 BİN TL üzeri 12 ay vade olarak kullanılabilmektedir. Bu vade şartı bütün ihtiyaç kredisi kampanyaları için geçerlidir.

Emin Kerem Toprak

Merhaba ben Emin. 12 yılından beri internet üzerinde içerik üretmekteyim. Bu süreçte 6 yılım finans ve bankacılık konuları üzerine içerik oluşturmakla geçti. Yıllık milyonlarca ziyaretçimize oluşturduğum rehber içerikler ile teknik bankacılık konularına çözüm sundum. Şimdi hesappara adresinde sizlere hizmet vermekteyim.

Yorum yapın